Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń grzewczych marki Beretta.

Usługi oferujemy w obrębie Malborka i przyległych powiatów (m.in. takie miejscowości jak Elbląg, Tczew, Kwidzyn, Starogard Gdański, Pelplin, Pruszcz Gdański, Gniew)

 

Serwis gwarancyjny jest bezpłatny,

Serwis pogwarancyjny, wyceniany jest zależne od urządzenia, jakie podlega przeglądowi:

  • kocioł kondensacyjny – 300 zł
  • kocioł atmosferyczny – 180 zł
  • podgrzewacz przepływowy – 150 zł

Oferujemy również serwisy przedłużające okres gwarancji.

 

Tylko autoryzowany serwis danej marki (Beretta) może wykonać pierwsze uruchomienie kotła kondensacyjnego

 

Dlaczego warto regularnie dokonywać przeglądu urządzeń grzewczych

 

Oczyszczenie i wyregulowanie kotła pozwala mu osiągnąć najwyższą sprawność energetyczną, dzięki czemu spadają koszty bieżącej eksploatacji.

Kolejnych przeglądów dokonuje się co roku bo zwykle powyżej tego okresu zużycie paliwa kotła jest większe o około 10% z uwagi na zanieczyszczenia filtrów i wymiennika.

 

Podczas serwisu sprawdzamy też parametry urządzenia wymieniamy zużyte części.

Służymy także pomocą w przypadku awarii urządzeń Beretta, jak i innych marek.

 

W przypadku serwisów pogwarancyjnych warto podkreślić, że koszty regularnego przeglądu są o wiele niższe, niż koszty napraw spowodowanych zużyciem sprzętu.

Coroczny przegląd piecyków gazowych (kotłów) Beretta jest bardzo ważny bo pozwala wykryć zużycie podzespołów i wskazać się okresy wymiany. W przypadku ryzyka, że sprzęt nie wytrzyma kolejnego roku eksploatacji jest wymieniany na bieżąco.

Regularna konserwacja kotłów pozwala zabezpieczyć budynek przed awarią w najmniej korzystne dla użytkownika momencie – na przykład podczas urodzin.

 

Obok usług serwisowych urządzeń Beretta dokonujemy jeszcze napraw, montaż instalacji, wymiany starego kotła na nowy oraz udzielamy doradztwa w sprawie doboru sprzętu przedstawiając korzystne dla użytkownika opcje.