Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisantem urządzeń marki Junkers Bosch w Malborku i obszarze powiatów przyległych.

 

Oferujemy:

  • Pierwsze uruchomienia urządzeń marki Junkers, a także innych kotłów i podgrzewaczy.
  • Bardzo ważna jest poprawność montażu (musi być zgodna z warunkami polskiego prawa i spełniać normy), odpowiednio dobrane podzespoły, a także regulacja, aby praca Junkersa była bezpieczna i ekonomiczna.
  • Szkolimy Państwa z obsługi urządzeń – może to być pomocne później, by kocioł się za często nie włączał, co spala wiele paliwa.
  • Przeglądy przedłużające okres gwarancji oraz pogwarancyjne.
  • Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Jaka jest cena pierwszego uruchomienia marki Junkers

Klient nie ponosi kosztu pierwszego uruchomienia. Cena wynosi 0 zł.

Doliczamy jedynie koszt dojazdu.

 

Jako autoryzowany serwis Junkersa umawiamy się na przeglądy okresowe, które pozwolą Państwu przedłużyć gwarancję urządzenia.

 

W trakcie swojej pracy kocioł najzwyczajniej się brudzi – przykładowo, gaz może być w pewnym stopniu zanieczyszczony, woda zakamieniona, co przekłada się na konieczność oczyszczania Junkersów. Do tego dochodzi zużycie części.

 

Przegląd zwykle wykonujemy po roku od pierwszego uruchomienia i później ponownie co rok.  Przegląd może przedłużyć okres gwarancji.

To okresowe badanie techniczne oraz pomiary, ewentualna regulacja, a także oczyszczanie lub wymiana części eksploatacyjnych. Zwykle czyszczenie Junkersa składa się z następujących czynności:

Czyścimy filtry, wymiennik, palnik, elektrody, wentylator, syfon kondensatu. Dokonujemy oględzin instalacji powietrzno-spalinowej a także sprawdzamy ciśnienie gazu. Napełniamy instalację wodną do odpowiedniego ciśnienia 1,2 – 1,5 bar.  Dokonujemy korekty ustawień ogrzewania w celu optymalizacji spalania gazu.

 

Realizujemy także przeglądy pogwarancyjne. Zdarza się, że niektóre starsze urządzenia są do wymiany (lub naprawy), wtedy przedstawiamy ofertę rozwiązań, które sprzyjają wydajności. Korzystamy z oryginalnych części, które gwarantują długotrwałą pracę urządzenia.

Realizujemy naprawy Junkersów oraz urządzeń grzewczych innych marek. Wystawiamy protokół naprawy. Naprawy realizujemy na miejscu, już na pierwszej wizycie.

W przypadku awarii służymy pomocą. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę starego urządzenia Junkers, możemy pomóc je sprzedać.

 

Realizujemy pracę w promieniu ok. 50 kilometrów, co oznacza, że często odwiedzamy Elbląg, Kwidzyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański i inne miejscowości.

 

Jako autoryzowani serwisanci marki Junkers – Bosch jesteśmy zobligowani do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.