Jako autoryzowany serwis kotłów Ariston świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla kotłów gazowych i elektrycznych oraz podgrzewaczy. Prace realizujemy w promieniu ok. 50 km od Malborka, czyli też Elbląg, Tczew, Kwidzyn i in.

 

Oferta serwisowa Ariston

 

Pierwsze uruchomienia kotłów gazowych i elektrycznych

Po zamontowaniu kotła (przez nas lub firmę montażową) dokonujemy sprawdzenia poprawności montażu – zgodnie z obowiązującymi przepisami. Regulujemy działanie kotła i monitorujemy poziom spalin. Ustawiamy kocioł do optymalnej, ekonomicznej pracy.

Pierwsze uruchomienie jest bezpłatne w ramach korzystania z usług autoryzowanego serwisu producenta. Klient płaci jedynie za koszt dojazdu.

 

Serwis kotłów Ariston

To urządzenia o wieloletniej użyteczności, wymagające odpowiedniej konserwacji.

Podczas cyklicznego (corocznego) przeglądu czyścimy i konserwujemy kocioł, sprawdzamy jego parametry pracy, dokonujemy pomiarów spalin, czy ewentualnych wycieków.

 

Do elementów konserwacji należą takie czynności jak:

  • Pompowanie naczyń zbiorczych
  • Czyszczenie filtrów,
  • Czyszczenie wymiennika,
  • Czyszczenie elektrod,
  • Czyszczenie palnika
  • Czyszczenie wentylatora,
  • Czyszczenie syfonu kondensatu,
  • Sprawdzenie ciśnienia gazu,

Po tych procedurach, wykonywanych według potrzeb, napełniamy kocioł i uruchamiamy go oraz sprawdzamy wydajność.

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Ariston w obszarze Malborka; po każdym przeglądzie okresowym dokonujemy wpisu do Książki Gwarancyjnej.

 

Montaż kotłów wraz z pierwszym uruchomieniem

Możemy dokonać montażu kotła wybranej przez Państwa marki. Po wizji lokalnej przedstawiamy ofertę i wraz z Klientem rozpatrujemy korzystne warianty.

Realizujemy też usługę wymiany starych kotłów gazowych na nowe.

 

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Naprawiamy zużyte części gdy jest to możliwe lub wymieniamy podzespoły na nowe. Pracujemy na oryginalnych częściach co pozwala utrzymać gwarancję, a po jej upływie oferuje niezakłóconą, wieloletnią pracę urządzenia.

Naprawy gwarancyjne są bezpłatne. Naprawy pogwarancyjne wyceniamy indywidualnie, co składa się na zakup części i koszt prac.

Po każdej naprawie i wymianie części otrzymujecie Państwo protokół naprawy.