Nasza oferta serwisowa obejmuje nie tylko konserwację urządzeń grzewczych, ale też dokonywanie napraw. Zasadniczo realizujemy naprawy gwarancyjne (bezpłatnych) i pogwarancyjne.

 

Usługa naprawy obejmują:

 

  • Diagnostykę kotła – oględziny, sprawdzanie działania, pomiary z pomocą urządzeń diagnostycznych
  • Naprawa lub wymiana uszkodzonych/zużytych podzespołów
  • Sprawdzenie działania, regulacja urządzenia
  • Wpis do księgi gwarancyjnej kotła o ile jeszcze nie zakończył się okres gwarancji

 

Zdarza się, że podczas serwisu lub naprawy po okresie gwarancji doradzamy Klientom wymianę urządzenia na nowe. Zainteresowanym przedstawiamy wtedy warianty kosztowe, co idzie w parze z dobraniem rozwiązania odpowiedniego do potrzeb.

 

Naprawa pieców i piecyków gazowych przez autoryzowany serwis

 

Ten akapit ma na celu uświadomić Państwa, że faktycznie naprawa pieców gazowych jest naprawą kotłów (potocznie zwanymi też junkersami). W tym przypadku piece i piecyki to nazwy potoczne, dlatego celowo się nimi nie posługujemy. Z drugiej strony piece nie są elementem centralnego systemu ogrzewania i magazynują ciepło, zamiast rozprowadzać je po budynku.

Warto też podkreślić, że tylko autoryzowany serwis urządzeń danej marki jest uprawniony do jego pierwszego uruchomienia oraz cyklicznej konserwacji. Podejmowanie napraw gwarancyjnych również może być wykonane przez taki serwis, bo wymagany jest wpis do księgi serwisowej. Dodajmy jeszcze, że wszystkie prace gwarancyjne są bezpłatne.

Zalecamy również wykonywać naprawy pogwarancyjne w autoryzowanym serwisie z uwagi na wysokie wymagania dot. znajomości urządzeń, wachlarz możliwości w ofercie danego producenta.

Na terenie Malborka jesteśmy autoryzowanym serwisem marek: Junkers, Termet, Ariston, Beretta, Kospel.

 

Naprawa pieca gazowego w trzech krokach

 

  1. Dzwonisz do autoryzowanego serwisu swojego urządzenia
  2. Przyjeżdżamy, dokonujemy serwisu lub naprawy
  3. Wystawiamy potwierdzenie naprawy